Stockholm
Tävlingsledare: Leif Andersson
Adress: Ekhammarsvägen 1 B 19631 Kungsängen
E-post: leifi@live.se
Telefon: 070-2057362

Uppsala
Tävlingsledare: Anders Paschen
Adress: Körvälgatan 53 C 75448 Uppsala
E-post: anderspaschen@gmail.com
Telefon: 018-253637, 070-4535772

Södermanland
Tävlingsledare: Jari Taskinen
Adress: Bärnstensgången 14A 63234 Eskilstuna
E-post: jari.taskinen@tele2.se
Telefon: 070-7535692

Östergötland
Tävlingsledare: Barbro Kjellgren
Adress: Barbro är tillfällig sammankallande i tävlingsdistriktet.
E-post: kjellgren.barbro53@gmail.com
Telefon: 013-153558

Jönköping
Tävlingsledare: Mats Aronsson
Adress: Skurugatavägen 7 575 91 EKSJÖ
E-post: Aronsson.mats73@gmail.com
Telefon: 070-6059289

Kronoberg
Tävlingsledare: Roger Dahlfors
Adress: Sjöbolsvägen 22 35572 INGELSTAD
E-post: rogerdahlfors@yahoo.se
Telefon: 076-8387575

Kalmar
Tävlingsledare: Inger Skirby
Adress: Ishult 570 91 KRISTDALA
E-post: inger.skirby@telia.com
Telefon: 0491-440066, 070-5764531

Gotland
Tävlingsledare: Anders Dyplin
Adress: Gärdesvägen 7 624 49 Slite
E-post: andersdyplin@telia.com
Telefon: 0739350278

Blekinge
Tävlingsledare: David Berg
Adress: Backvägen 12 37342 Rödeby
E-post: david@dragso.se
Telefon: 070-8612955

Skåne
Tävlingsledare: Niklas Lindstrand
Adress: Rosengången 23 272 32 Simrishamn
E-post: osterlemfonster@icloud.com
Telefon: 070-9687544

Halland
Tävlingsledare: Per Söderström
Adress: Edvinsvensväg 13 312 60 Mellbystrand
E-post: soderstrom.per@hotmail.com
Telefon: 0430-25159, 070-574 21 33

Sportfiskarna-Väst
Tävlingsledare: Jari Strandén
Adress: Ryahedsvägen 3 43892 Härryda
E-post: jaristranden1@gmail.com
Telefon: 0738671558

Södra-Älvsborg
Tävlingsledare: Bernth Andersson
Adress:
E-post: bernth.a@telia.com
Telefon: 073-0534535

Norra-Älvsborg
Tävlingsledare: Kristian Ekman
Adress: Antenngatan 51 B 421 33 Västra Frölunda
E-post: kristian.ekman@skanska.se
Telefon: 031-709 06 68

Dalsland
Tävlingsledare: Kenneth Danielsson
Adress: Distriktet är vilande och medlemmar, klubbar och föreningar hänvisas därför till Värmlandsdistriktet.
E-post: dnk@live.se
Telefon: 070-3057139

Skaraborg
Tävlingsledare: Fredrik Ahlstrand
Adress: Långgatan 3 53175 Järpås
E-post: ahlis75@hotmail.com
Telefon: 070-6383764

Värmland
Tävlingsledare: Kenneth Danielsson
Adress: Krokvägen 2 68333 Hagfors
E-post: dnk@live.se
Telefon: 070-3057139

Örebro
Tävlingsledare: Jesper Dyberg
Adress: Jakobsgatan 26 B 703 54 Örebro
E-post: jesper.dyberg@gmail.com
Telefon: 070-848 95 00

Västmanland
Tävlingsledare: Pierre Welander
Adress: Eldsbodavägen 33 B 734 30 Hallstahammar
E-post: pierre.welander@kanthal.com
Telefon: 070-557 04 84

Dalarna
Tävlingsledare: Stig Enström
Adress: Sörombäcken 205 780 54 Äppelbo
E-post: stig.enstrom@appelbo.net
Telefon: 0281-225 53, 070-358 45 51

Gästrikland
Tävlingsledare: Bengt Forsling
Adress: Nordanåvägen 4 81695 Åmotsbruk
E-post: bengtforsling57@gmail.com
Telefon: 070-674 53 93

Hälsingland
Tävlingsledare: Erik Olnils
Adress: Sörbo 5579 82193 Bollnäs
E-post: erik.olnils@gmail.com
Telefon: 070-2104404

Västernorrland
Tävlingsledare: Håkan Jonsson
Adress: Pottängsvägen 3 A 865 91 Alnö
E-post: h-jonsson@live.se
Telefon: 070-684 96 37

Jämtland
Tävlingsledare: Lennart Jonsson
Adress: Fjällsta 1138 840 50 Gällö
E-post: lennart.jonsson1@outlook.com
Telefon: 070-3457282

Västerbotten
Tävlingsledare: Rolf Öberg
Adress: Rudagatan 45 931 53 Skellefteå
E-post: bergsbyn45@gmail.com
Telefon: 070 660 41 72

Norrbotten
Tävlingsledare: Stig Granström
Adress: Ängsvägen 23 95531 Råneå
E-post: ohman.hillevi@telia.com
Telefon: 070-6807807